Kiedy mówisz, powtarzasz jedynie to, co już wiesz. Gdy zaś słuchasz, masz szansę nauczyć się czegoś nowego.- Dalajlama

Program upowszechniania karate tradycyjnego wśród dzieci realizowany przez PZKT przy współpracy z MSiT w okresie marca - czerwca 2019 r.

Polski Związek Karate Tradycyjnego ogłasza kontynuację programu "Sportowy Talent" w ramach którego organizowane będą na terenie całej Polski systematyczne i bezpłatne zajęcia karate tradycyjnego dla dzieci ze szkół podstawowych.

Program obejmuje prowadzenie regularnych, nieodpłatnych dla uczestników zajęć sportowych w wymiarze 15 jednostek treningowych w ramach jednej grupy w okresie marzec – czerwiec 2019. Projekt zakończony zostanie ogólnopolskim podsumowaniem w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo Stara Wieś” w miesiącu czerwcu 2019, przeznaczonym dla osób rekomendowanych przez jednostki PZKT realizujące zadanie, wyłonionych spośród najbardziej aktywnych uczestników zajęć.

Celem projektu jest promowanie karate tradycyjnego wśród dzieci w poszczególnych województwach oraz pozyskanie przez kluby PZKT nowych adeptów, utworzenie w klubach nowych sekcji szkoleniowych, głównie w nowych lokalizacjach, miejscowościach; czy powstanie nowych klubów PZKT.

Copyright © 2019 Publiczne Gimnazjum nr 2 w Łańcucie Rights Reserved.