12 listopada w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas I. W tym roku tematem przewodnim był „Dziki Zachód”. Jak zawsze samorząd szkolny stanął na wysokości zadania i przygotował dla pierwszoklasistów wiele oryginalnych konkurencji. Zabawa rozpoczęła się od występu klas I, które zaprezentowały się w układzie tanecznym do muzyki country. Następnie odbyło się kilka konkurencji, w których liczyła się precyzja oraz czas wykonania zadania. Pierwszaki miały także szansę wykazać się znajomością tytułów oraz wykonawców popularnych utworów country.

Sprawdzona została również ich wiedza o westernach. No i jak na Dziki Zachód przystało, nie mogło obyć się bez rzutów lassem, choć to zadanie przerosło niejednego ze szkolnych kowboi ;) Tradycyjnie wybrano też najlepsze stroje. Po podliczeniu punktów przyznanych przez jury okazało się, że w tym roku szkolnym szczęście sprzyjało klasie I a, która ostatecznie wygrała całą rywalizację.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim pierwszoklasistom oraz ich wychowawcom dziękujemy za zaangażowanie i  wspólną zabawę. Szczególne podziękowania za przygotowanie otrzęsin kierujemy do  Zuzi Kołodziejczyk, Rafała Niemca, Jagody Pałki, Pauliny Ptaszek i Wiktora Zająca oraz wszystkich, którzy podjęli się współpracy z samorządem szkolnym.

Więcej zdjęć w galerii "Otrzęsiny 2015"