„Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić" - Warren Buffet

W dniu 22 grudnia nasza społeczność szkolna zgromadziła się w sali gimnastycznej, aby obejrzeć przedstawienie bożonarodzeniowe pt. „Wigilijna ulica”. Akademia została przygotowana przez uczniów z klasy 2b, którzy chętnie wcielili się w poszczególne role ukazując, na czym polega prawdziwa wartość świąt Bożego Narodzenia. Zadbali również o wystrój i piękną scenografię. Oprawę muzyczną przygotowała p. Sylwia Wojnar wraz z zespołem wokalno-muzycznym naszej szkoły. Nad całością czuwała p. Małgorzata Raba.

Świąteczny nastrój towarzyszył nam do popołudnia, ponieważ odbyły się także klasowe spotkania opłatkowe. Upłynęły one w atmosferze radości, życzliwości i były okazją do wspólnego kolędowania.