Niedziela Palmowa

„Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić" - Warren Buffet

Zgodnie z wieloletnią tradycją uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w obchodach Niedzieli Palmowej w kościele parafialnym na Podzwierzyńcu. W ramach trwających kilka dni przygotowań do tej uroczystości wszystkie klasy własnoręcznie wykonały piękne, kolorowe palmy wielkanocne.
   W niedzielę, jak co roku, młodzież i ich opiekunowie licznie zgromadzili się przed szkołą, skąd w uroczystym pochodzie przeszli do kościoła. Ksiądz proboszcz dokonał poświęcenia przyniesionych przez uczniów palm, których okazałość i oryginalność podziwiali uczestniczący we Mszy Świętej wierni.

Po zakończeniu liturgii palmy zostały przewiezione do łańcuckiego Maneżu, gdzie odbywał się VI Łańcucki Kiermasz Wielkanocny. W konkursie na najładniejszą palmę uznanie jury oraz nagrody zdobyły klasy: I b (1. miejsce), II a (2. miejsce) oraz III b (3. miejsce).