W dniach 14-18 marca trwał w naszej szkole Tydzień Matematyczny. Dzień 14 marca jest Światowym Dniem Liczby π, więc rozpoczęliśmy go od konkursu "Sprawdź swoją pamięć" – polegającego na zapamiętaniu jak największej liczby cyfr rozwinięcia dziesiętnego liczby π. Zwycięzcą konkursu został Marcin Baran z klasy II b, który podał 125 cyfr. W kolejnych dniach miały miejsce konkursy o tytuł Mistrza Matematyki, Mistrza Sudoku oraz "Malowanie Liczbami". Wśród pierwszoklasistów wyłoniliśmy trzy Mistrzynie Matematyki: Patrycję Perę z Ic, Oliwię Wajdę z Ic i Weronikę Sandomierską z klasy Ib. Mistrzem Matematyki drugoklasistów została Emilia Wiatr z klasy II c, a wśród trzecioklasistów Błażej Stańko z IIIc.