Kiedy mówisz, powtarzasz jedynie to, co już wiesz. Gdy zaś słuchasz, masz szansę nauczyć się czegoś nowego.- Dalajlama

29 września już po raz piętnasty obchodzony był w naszym kraju Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. My również postanowiliśmy uczcić to święto, dlatego na lekcjach języka polskiego nauczycielki oraz uczniowie odczytywali fragmenty wybranych wspólnie lektur. Rozwijaniu kompetencji czytelniczych oraz upowszechnianiu czytelnictwa wśród młodzieży ma służyć także Klub Czytelników, który rozpoczął swoją działalność na szkolnym blogu. W specjalnej zakładce mole książkowe z naszego gimnazjum publikować będą recenzje ulubionych utworów. Zachęcamy do czytania (i książek, i recenzji)!

Copyright © 2019 Publiczne Gimnazjum nr 2 w Łańcucie Rights Reserved.