30 września pierwszoklasiści wybrali się na wycieczkę integracyjną do Julina. W tym dniu uczniowie wyjątkowo mogli opuścić szkolne ławki, by w beztroskiej i miłej atmosferze spędzić ze sobą czas, lepiej się poznać, a także zawrzeć nowe znajomości. Pobyt na terenie zespołu pałacowego należącego niegdyś do rodziny Potockich umilały młodzieży wspólne rozmowy, zabawy, gry zespołowe, spacery oraz ognisko. Po okolicznych lasach niósł się echem radosny śmiech pierwszoklasistów, którzy bardzo dobrze czuli się w swoim towarzystwie i owocnie wykorzystali ten wolny od nauki czas. Dodatkowym powodem do zadowolenia była piękna, słoneczna aura sprzyjająca wszelkim aktywnościom na świeżym powietrzu.