To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia -ucz.kl.2a

Po raz kolejny uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 2 w Łańcucie udowodnili, że pierwszy dzień wiosny można spędzić kreatywnie i oczywiście na wesoło. Jak co roku tego dnia w naszej szkole wiele się działo! Zaczęliśmy od quizu, w którym płeć piękna zmagała się z zadaniami przygotowanymi przez chłopców. Następnie wystąpił gość specjalny - Emilia Szetela, czyli partnerka taneczna naszego kolegi z klasy Ib, Krystiana Wojnara. Z zapartym tchem oglądaliśmy pokaz ich niezwykłych umiejętności w zakresie tańców towarzyskich. Również układ taneczny w wykonaniu gimnazjalnego zespołu zrobił na nas ogromne wrażenie.

W tym dniu nie zabrakło oczywiście śpiewu, recytacji i zabawnych scenek. A wszystko to zaprezentowano w językach obcych, których uczymy się w naszej szkole: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim i włoskim. Na koniec dnia śmialiśmy się do rozpuku, oglądając szkolny kabaret „Np.”.
Wszystkim występującym bardzo dziękujemy za wyśmienitą zabawę!

Copyright © 2017 Publiczne Gimnazjum nr 2 w Łańcucie Rights Reserved.