To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia -ucz.kl.2a

4 września uczniowie drugich i trzecich klas gimnazjum oraz ich młodsi koledzy – szóstoklasiści i siódmoklasiści - zgromadzili się w sali gimnastycznej, aby wspólnie pożegnać przedłużone o kilka dni wakacje. W trakcie uroczystości przywołano wydarzenia z września 1939 roku, a tym samym uczczono pamięć tych, którzy podczas II wojny światowej walczyli w obronie naszej ojczyzny. Ponadto za sprawą skeczu w wykonaniu drugoklasistów oraz występu szkolnego chóru udało się nam jeszcze przez chwilę pozostać w atmosferze wakacyjnej zabawy.

Nowy rok szkolny to nie tylko czas zmian związanych z reformą szkolnictwa, ale przede wszystkim okazja do podejmowania kolejnych wyzwań, rozwijania pasji, realizacji marzeń czy nawiązywania nowych znajomości. Życzymy więc nauczycielom sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy, rodzicom wielu powodów do dumy ze swoich dzieci, a wszystkim uczniom dobrych ocen i samych szczęśliwych dni w murach naszej szkoły.

Copyright © 2017 Publiczne Gimnazjum nr 2 w Łańcucie Rights Reserved.