W tym roku mija 99 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. W celu uczczenia tego wydarzenia uczniowie klasy IIIc przygotowali uroczystą akademię. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu młodzież zaprezentowała utwory literackie wzbogacone o stosowne prezentacje multimedialne i muzykę, przerywane komentarzem młodzieży dotyczącym współczesnego patriotyzmu. Całość uświetnił chór szkolny pod kierunkiem p. Sylwii Wojnar. Na zakończenie uroczystości, po wyprowadzeniu sztandaru szkoły, uczniowie przedstawili humorystyczną scenkę na temat wiedzy przeciętnego Polaka o Święcie Niepodległości.

Copyright © 2017 Publiczne Gimnazjum nr 2 w Łańcucie Rights Reserved.