Zastępstwa - PIĄTEK 2018-09-21

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Matuszek Monika, Kiełb Jolanta(4-7), Turakiewicz Beata(4-7), Michno Dariusz(4-7), Flejszar Alina, Misiuda Michał, Rachwał Paweł, Świętoniowski Łukasz, Uberman Joanna(1-4), Wawrzkiewicz Marta(1-4), Sierżęga-Bester Jowita(1-4), Paczocha Wioletta(1-4)

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
0/1Wawrzkiewicz MartaDyżurKruk Katarzyna
1/2Flejszar AlinaDyżurRaba Małgorzata
1/2Sierżęga-Bester JowitaDyżurReizer Lucyna
1/2Świętoniowski ŁukaszDyżurGac-Fronc Anna
2/3Flejszar AlinaDyżurTurakiewicz Beata
2/3Sierżęga-Bester JowitaDyżurMierzwa Aneta
2/3Misiuda MichałDyżurJaworski Andrzej
3/4Kiełb JolantaDyżurDuliban Magdalena
3/4Sierżęga-Bester JowitaDyżurMierzwa Aneta
3/4Misiuda MichałDyżurPiątek Dorota
3/4Wawrzkiewicz MartaDyżurKruk Katarzyna
3/4Paczocha WiolettaDyżurGac-Fronc Anna
3/4Świętoniowski ŁukaszDyżurCisek Monika
4/5Turakiewicz BeataDyżurWoś Mirosław
4/5Michno DariuszDyżurDuliban Danuta
4/5Paczocha WiolettaDyżurKruk Katarzyna
5/6Matuszek MonikaDyżurWawrzkiewicz Marta
5/6Rachwał PawełDyżurBogusz Piotr
6/7Turakiewicz BeataDyżurGrabowska Renata
6/7Michno DariuszDyżurDuliban Danuta
6/7Matuszek MonikaDyżurWawrzkiewicz Marta
7/8Kiełb JolantaDyżurWoś Mirosław
7/8Rachwał PawełDyżurKołodziejczyk Irena
7/8Świętoniowski ŁukaszDyżur
GM Klasa 3a4Flejszar AlinaJpolWilk Halina
5Flejszar AlinaJpolWoś Mirosław
GM Klasa 3b6Michno DariuszGeogWoś Mirosław
8Rachwał PawełWfDuliban Danuta
Klasa 1b1Uberman JoannaWfKruk Katarzyna
4Paczocha WiolettaRelKruk Katarzyna
Klasa 2b2Wawrzkiewicz MartaEplReizer Lucyna
Klasa 3a4Misiuda MichałSp (aut)Duliban Danuta
4Świętoniowski ŁukaszWfDuliban Danuta
Klasa 4a3Misiuda MichałSp (aut)Piątek Dorota
3Świętoniowski ŁukaszWfCisek Monika
3Świętoniowski ŁukaszWfDuliban Magdalena
Klasa 4b4Rachwał PawełWfGondek Andrzej
Klasa 4c1Matuszek MonikaJpolGondek Andrzej
Klasa 5a6Kiełb JolantaInfMłynarska-Kiełb Judyta
Klasa 5b2Matuszek MonikaSp (aut)Mierzwa Aneta
3Matuszek MonikaSp (aut)Mierzwa Aneta
4Matuszek MonikaSp (aut)Mierzwa Aneta
5Matuszek MonikaSp (aut)Wawrzkiewicz Marta
6Matuszek MonikaSp (aut)Wawrzkiewicz Marta
7Misiuda MichałSp (aut)Duliban Danuta
7Rachwał PawełWfDuliban Danuta
Klasa 6a5Rachwał PawełWfWitowska Grażyna
Klasa 6b4Kiełb JolantaZkomDuliban Magdalena
5Świętoniowski ŁukaszPbasBogusz Piotr
6Świętoniowski ŁukaszWfDuliban Danuta
6Misiuda MichałSp (aut)Duliban Danuta
Klasa 7a2Flejszar AlinaJpolTurakiewicz Beata
5Michno DariuszGeogGac-Fronc Anna
6Turakiewicz BeataMatGrabowska Renata
Klasa 7b1Flejszar AlinaJpolWilk Halina
4Michno DariuszGeogWoś Mirosław
5Turakiewicz BeataMatMłynarska-Kiełb Judyta
5Turakiewicz BeataMatCisek Monika
Klasa 8a3Rachwał PawełWfDuliban Danuta
Klasa 8b8Świętoniowski ŁukaszWfJaworski Andrzej

Lekcja muzealna kl.1a,2a (8.00-11.15) - J.Uberman, M.Wawrzkiewicz, W.Paczocha, J.Sierżęga-Bester

Wycieczka na Roztocze kl.7 i 3 - P.Rachwał, Ł.Świętoniowski, M.Misiuda, A.Flejszar
Osoby pozostające w szkole uczą się wg codziennego planu.

Wyjazd do kina kl.8 (10.35-14.25) - J.Kiełb, B.Turakiewicz, D.Michno
Osoby pozostające w szkole z kl.8 uczą się z kl.7b, l.1,2,3,8 wg planu.
Zajęcia na basenie są odwołane - odbędą się w szkole.

l.2 4a za L.Reizer - B.Pacia (p.)
l.3 1b za j.angielski - K.Kruk (p.)
l.3 4a za wf- j.angielski
l.4 4b za wf - przyroda

http://www.aScTimeTables.com - 2018-09-21 11:40:12
Szkoła Podstawowa nr 4 w Łańcucie, ul. Kochanowskiego 6