Zastępstwa - WTOREK 2018-09-25

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Kołodziejczyk Irena(1-3), Kruk Katarzyna(1-3), Pacia Beata(1-6), Duliban Magdalena(1-6), Gac-Fronc Anna(1-6), Piątek Dorota(1-6), Reizer Lucyna(1-3), Wojnar Sylwia(1-3), Mierzwa Aneta(1-6), Kuźmicz Małgorzata(1-6)

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielZastępuje nauczyciel:UwagaGrupaPrzedmiot
0/1Mierzwa AnetaWitowska GrażynaDyżur
0/1Kuźmicz MałgorzataSierżęga-Bester JowitaDyżur
1/2Gac-Fronc AnnaTurakiewicz BeataDyżur
1/2Piątek DorotaFilip KatarzynaDyżur
1/2Kołodziejczyk IrenaMisiuda MichałDyżur
2/3Mierzwa AnetaDuliban DanutaDyżur
2/3Piątek DorotaJaworski AndrzejDyżur
3/4Mierzwa AnetaWitowska GrażynaDyżur
3/4Pacia BeataMłynarska-Kiełb JudytaDyżur
3/4Kołodziejczyk IrenaUberman JoannaDyżur
3/4Reizer LucynaNiemczyk PiotrDyżur
3/4Kuźmicz MałgorzataCisek MonikaDyżur
4/5Gac-Fronc AnnaWitowska GrażynaDyżur
4/5Piątek DorotaPaczocha WiolettaDyżur
5/6Mierzwa AnetaWawrzkiewicz MartaDyżur
5/6Duliban MagdalenaCisek MonikaDyżur
6/7Pacia BeataTurakiewicz BeataDyżur
6/7Duliban MagdalenaBogusz PiotrDyżur
GM Klasa 3a2Gac-Fronc AnnaJaworski AndrzejFiz
2Gac-Fronc AnnaDuliban Danutadz. za l.5Fiz
4Gac-Fronc AnnaWojnar SylwiaMat
GM Klasa 3b3Wojnar SylwiaMichno DariuszZart
6Gac-Fronc AnnaTurakiewicz BeataFiz
Klasa 1a3Reizer LucynaNiemczyk PiotrEinf
Klasa 2a1Reizer LucynaWawrzkiewicz MartaeinfEinf
2Wojnar SylwiaMisiuda MichałemuzEmuz
Klasa 3a3Kołodziejczyk IrenaUberman JoannaematEmat
4Duliban MagdalenaCisek MonikajangJang
Klasa 5a1Mierzwa AnetaFilip Katarzynajpol.sp TDSp (aut)
6Mierzwa AnetaFilip Katarzynaniezawan. TDSp (aut)
Klasa 6a3Kuźmicz MałgorzataWitowska Grażyna20IX18r.Mat
5Duliban MagdalenaCisek MonikazaawansowaniJang
Klasa 6b3Pacia BeataGondek Andrzejcała klasazaawansowaniJang
Klasa 8a3Gac-Fronc AnnaCisek Monikazaaw.Mat
3Gac-Fronc AnnaMłynarska-Kiełb Judytaniezaaw.Mat

Wyjazd do kina kl.4 (8.00-13.30 - M.Duliban, D.Piątek, B.Pacia, M.Kuźmicz, A.Gac-Fronc, A.Mierzwa
Osoby pozostające w szkole uczą się z kl.3a SP4

Wyjście na lekcję muzealną kl.1b, 2b - K.Kruk, S.Wojnar, I.Kołodziejczyk, L.Reizer

l.1 3a za M.Wawrzkiewicz - P.Niemczyk (b.)
l.3 3a za D.Michno - A.Flejszar (b.)
l.5 3a za wf - J.Kiełb dz.(b.), A.Jaworski ch.(b.)

http://www.aScTimeTables.com - 2018-09-24 19:11:41
Szkoła Podstawowa nr 4 w Łańcucie, ul. Kochanowskiego 6