Zastępstwa - PIĄTEK 2018-11-09

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym następujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Kruk Katarzyna(1-5), Paczocha Wioletta(1-5), Reizer Lucyna(1-5), Uberman Joanna(1-5), Wawrzkiewicz Marta(1-5), Sierżęga-Bester Jowita(1-5), Kołodziejczyk Irena(1-5), Gil Zofia(1-5), Misiuda Michał(1-5), Hanus Lucyna(1-5), Duliban Magdalena(2-5), Piątek Dorota(2-5), Pacia Beata(2-5), Bogusz Piotr(2-5), Gac-Fronc Anna(1-5), Świętoniowski Łukasz(2-5), Cisek Monika(2-5), Filip Katarzyna(2-5), Grobelny Małgorzata(2-5), Matuszek Monika(2-5), Kuźmicz Małgorzata(2-5), Witowska Grażyna(3-6), Gondek Andrzej(2-5), Kisała Diana(2-5), Grabowska Renata(3-6), Woś Mirosław(3-6), Turakiewicz Beata(3-6), Michno Dariusz(3-6), Kiełb Jolanta(3-6), Flejszar Alina(1-6), Młynarska-Kiełb Judyta, Jaworski Andrzej(3-6), Duliban Danuta(3-6), Raba Małgorzata(3-6), Rachwał Paweł(3-6), Łuksik Bernadeta(3-6), Mierzwa Aneta(2-5), Pelc Agata(1-5)

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:Uwaga
0/1Gac-Fronc AnnaDyżur
0/1Młynarska-Kiełb JudytaDyżur
0/1Wawrzkiewicz MartaDyżur
1/2Flejszar AlinaDyżur
1/2Kisała DianaDyżur
1/2Piątek DorotaDyżur
1/2Sierżęga-Bester JowitaDyżur
1/2Duliban MagdalenaDyżur
1/2Grobelny MałgorzataDyżur
1/2Bogusz PiotrDyżur
1/2Świętoniowski ŁukaszDyżur
2/3Flejszar AlinaDyżur
2/3Gondek AndrzejDyżur
2/3Pelc AgataDyżur
2/3Kisała DianaDyżur
2/3Piątek DorotaDyżur
2/3Sierżęga-Bester JowitaDyżur
2/3Reizer LucynaDyżur
2/3Duliban MagdalenaDyżur
2/3Grobelny MałgorzataDyżur
2/3Misiuda MichałDyżur
3/4Jaworski AndrzejDyżur
3/4Pelc AgataDyżur
3/4Pacia BeataDyżur
3/4Kiełb JolantaDyżur
3/4Młynarska-Kiełb JudytaDyżur
3/4Sierżęga-Bester JowitaDyżur
3/4Misiuda MichałDyżur
3/4Wawrzkiewicz MartaDyżur
3/4Paczocha WiolettaDyżur
3/4Świętoniowski ŁukaszDyżur
4/5Gondek AndrzejDyżur
4/5Jaworski AndrzejDyżur
4/5Turakiewicz BeataDyżur
4/5Michno DariuszDyżur
4/5Witowska GrażynaDyżur
4/5Kołodziejczyk IrenaDyżur
4/5Raba MałgorzataDyżur
4/5Paczocha WiolettaDyżur
4/5Gil ZofiaDyżur
5/6Gac-Fronc AnnaDyżur
5/6Pelc AgataDyżur
5/6Pacia BeataDyżur
5/6Młynarska-Kiełb JudytaDyżur
5/6Filip KatarzynaDyżur
5/6Reizer LucynaDyżur
5/6Cisek MonikaDyżur
5/6Matuszek MonikaDyżur
5/6Rachwał PawełDyżur
5/6Grabowska RenataDyżur
6/7Jaworski AndrzejDyżur
6/7Turakiewicz BeataDyżur
6/7Michno DariuszDyżur
6/7Woś MirosławDyżur
GM Klasa 3a2Gac-Fronc AnnaMatWilk Halina
GM Klasa 3b1Gac-Fronc AnnaFizWilk Halina6XI18
Klasa 5a6Kiełb JolantaInfCisek Monika
Klasa 5b1Reizer LucynaSp (aut)
Klasa 6a1Młynarska-Kiełb JudytaJangKiełb Jolanta
Klasa 7a2Flejszar AlinaJpolGrabowska Renataniezaaw.
2Flejszar AlinaJpolKiełb Jolantazaaw.
Klasa 7b1Flejszar AlinaJpolMichno Dariusz
2Cisek MonikaJangRaba Małgorzata
2Młynarska-Kiełb JudytaJangRaba Małgorzata

100.Urodziny Niepodległej 9XI18r.
Harmonogram uroczystości (szczegóły w dzienniku elektronicznym):
kl.1-3 l.1-5
1a JU(3p.) LR, 1b KK(1,3,4,5p.) WP(2p.), 2a MW(3,5p) JSB(2,5p.), 2bi3a IK ZG(4p.) AP MM(1,5-4X),

kl.4-6 l.2-5
4a MD(4p.) DP(3p.), 4b BP(2,5p.) PB(3p.), 4c AGF ŁŚ, 5a MC(5p.) KF, 5b MG(4p.) MM, 6a MK AM, 6b AG(4p.) DK(5p.)
l.2 konkurs historyczny dla klas 4,5 - P.Bogusz

kl.7,8,3 l.3-6
7a RG PR(6p.), 7b MW(3,5p.) MR(5,6p.), 8a DM GW(6p.), 8b BT AJ, 3a AF(3,6p.) DD, 3b JK(5p.) BŁ
Pozostałe lekcje odbywają się wg planu.
Nauczyciele pełną dyżury wg codziennego planu.

http://www.aScTimeTables.com - 2018-11-13 08:05:54
Szkoła Podstawowa nr 4 w Łańcucie, ul. Kochanowskiego 6