Zastępstwa - PIĄTEK 2018-12-07

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym następujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Flejszar Alina, Nowak Małgorzata, Grabowska Renata, Raba Małgorzata, Młynarska-Kiełb Judyta, Duliban Danuta, Filip Katarzyna, Pelc Agata, Łuksik Bernadeta, Pacia Beata, Kołodziejczyk Irena(1-4), Uberman Joanna(1-4), Misiuda Michał(1-4), Świętoniowski Łukasz(1-4), Hanus Lucyna(1-4), Jęczalik Jabłońska Anna, Gac-Fronc Anna

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:Uwaga
0/1Gac-Fronc AnnaDyżurCisek Monika
0/1Pacia BeataDyżurKiełb Jolanta
0/1Młynarska-Kiełb JudytaDyżurGil Zofia
0/1Filip KatarzynaDyżurKruk Katarzyna
0/1Raba MałgorzataDyżurWitowska Grażyna
1/2Flejszar AlinaDyżurMichno Dariusz
1/2Łuksik BernadetaDyżurWoś Mirosław
1/2Świętoniowski ŁukaszDyżur
2/3Flejszar AlinaDyżurPaczocha Wioletta
2/3Pelc AgataDyżurKiełb Jolanta
2/3Misiuda MichałDyżurRachwał Paweł
3/4Pelc AgataDyżurTurakiewicz Beata
3/4Pacia BeataDyżurDuliban Magdalena
3/4Młynarska-Kiełb JudytaDyżurWoś Mirosław
3/4Misiuda MichałDyżurGrobelny Małgorzata
3/4Świętoniowski ŁukaszDyżurKruk Katarzyna
4/5Kołodziejczyk IrenaDyżurKuźmicz Małgorzata
4/5Raba MałgorzataDyżurKiełb Jolanta
5/6Gac-Fronc AnnaDyżurJaworski Andrzej
5/6Pelc AgataDyżurPaczocha Wioletta
5/6Pacia BeataDyżurWoś Mirosław
5/6Młynarska-Kiełb JudytaDyżurKiełb Jolanta
5/6Filip KatarzynaDyżurMichno Dariusz
5/6Grabowska RenataDyżurWitowska Grażyna
6/7Gac-Fronc AnnaDyżurKiełb Jolanta
6/7Filip KatarzynaDyżurDuliban Magdalena
7/8Duliban DanutaDyżur
7/8Raba MałgorzataDyżur
7/8Grabowska RenataDyżurWoś Mirosław
8/9Duliban DanutaDyżurRachwał Paweł
Klasa 1a2Uberman JoannaEpolKruk Katarzyna1ab
4Uberman JoannaEtechKruk Katarzyna
Klasa 1b1Uberman JoannaWfKruk Katarzyna
Klasa 3a1Kołodziejczyk IrenaEpolGil Zofia
2Kołodziejczyk IrenaEmatGil Zofia
4Świętoniowski ŁukaszWfRachwał Paweł
4Misiuda MichałSp (aut)Rachwał Paweł
Klasa 4a3Duliban DanutaWfKuźmicz Małgorzata
3Świętoniowski ŁukaszWfKuźmicz Małgorzatacała klasa
3Misiuda MichałSp (aut)Wawrzkiewicz Marta
Klasa 4b6Pacia BeataJanglekcja odwołana - cała klasa uczy się na l.1
Klasa 5a1Filip KatarzynaSp (aut)Cisek Monika
2Filip KatarzynaSp (aut)Kisała Dianaza 6b wsp.
2Raba MałgorzataRelPaczocha Wioletta
3Filip KatarzynaSp (aut)Mierzwa Aneta
4Filip KatarzynaSp (aut)Cisek Monika
5Filip KatarzynaSp (aut)Reizer Lucyna
6Filip KatarzynaSp (aut)Kiełb Jolanta
Klasa 5b4Grabowska RenataJangGrobelny Małgorzata
4Młynarska-Kiełb JudytaJangGrobelny Małgorzatacała klasa
Klasa 6a1Młynarska-Kiełb JudytaJangKiełb Jolanta
4Raba MałgorzataRelWoś Mirosław
Klasa 6b1Jęczalik Jabłońska AnnaSp (aut)
1Raba MałgorzataRelWoś Mirosław
2Jęczalik Jabłońska AnnaJpolGondek Andrzej
3Jęczalik Jabłońska AnnaSp (aut)
3Łuksik BernadetaWdżwWoś Mirosławcała klasa historia
4Pacia BeataJangDuliban Magdalena
5Duliban DanutaWfRachwał Paweł
Klasa 7a2Flejszar AlinaJpolTurakiewicz Beata
3Grabowska RenataJangTurakiewicz Beatacała klasa
7Grabowska RenataJangKiełb Jolanta
Klasa 7b1Flejszar AlinaJpolMichno Dariusz
2Młynarska-Kiełb JudytaJangKiełb Jolanta
6Gac-Fronc AnnaFizRachwał Paweł
6Gac-Fronc AnnaFizJaworski Andrzej

Wyjazd na Euro Week - R.Grabowska, J.Młynarska-Kiełb, M.Raba, D.Duliban
Osoby pozostające w szkole z kl.8ab uczą się wg planu:
1.G.Witowska(6XII18), 2.G.Witowska, 3.P.Rachwał,
4.B.Turakiewicz, 5.J.Kiełb(p.)/M.Duliban, 6.M.Woś, 7.Ł.Świętoniowski
Wyjscie na konkurs z j.angielskiego - B.Pacia
SPORTOWE MIKOŁAJKI kl.1-4 (l.1-4) - Ł.Świętoniowski, M.Misiuda, J.Uberman, I.Kołodziejczyk, L.Hanus
Osoby pozostające w szkole uczą się wg planu:
kl.2 1.,2.,4. M.Wawrzkiewicz, l.3 W.Paczocha
kl.4bc 1.M.Matuszek, 2.P.Niemczyk, 3.A.Gondek, 4.A.Gondek(p.)
Wyjazd do Niemiec kl.3a - M.Nowak, A.Flejszar
Osoby pozostające w szkole z kl.3ab uczą się wg planu:
1.B.Turkiewicz, 2.M.Woś, 3.J.Kiełb/A.Jaworski
4.G.Witowska, 5.G.Witowska, 6.D.Michno, 7.M.Woś, 8.J.Kiełb/P.Rachwał

http://www.aScTimeTables.com - 2018-12-06 20:04:23
Szkoła Podstawowa nr 4 w Łańcucie, ul. Kochanowskiego 6