foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nigdy nie będzie szczęśliwy ten, kogo dręczy myśl, że ktoś inny jest od niego szczęśliwszy - ucz.kl IIIa

Publiczne Gimnazjum nr 2

w Łańcucie, ul. Kochanowskiego 6, 37-100 Łańcut

PLAN ZAJĘĆ DODATKOWYCH DLA UCZNIÓW PUBLICZNEGO GIMNAZJUM NR 2

Prowadzący

Nazwa zajęć

Termin

Biernat Maria

Język włoski

Przygotowanie do egzaminu/Koło języka włoskiego

Środa       15.30 – 16.15

Bogusz Piotr

Zajęcia na basenie

Wtorek       14.30 – 16.30

Cisek Monika

Język angielski

Przygotowanie do egzaminu dla uczniów klas III a

(gr. zaawans.)

Czwartek   7.05 – 7.50

Język angielski

Przygotowanie do egzaminu dla uczniów klas III a

(gr. niezaawans.)

Piątek   7.05 – 7.50

(na zmianę z geografią)

Duliban Danuta

Zajęcia sportowe - SKS

Czwartek   15.20 – 16.15

Piątek   15.20 – 16.15

Duliban Magdalena

Język angielski

Przygotowanie do egzaminu

     dla uczniów klasy III b    (gr. niezaawans.)

Piątek    7.10 – 7.55

Język angielski

Zajęcia wyrównawcze

     dla uczniów klasy II a    (gr. niezaawans.)

II b   (gr. niezaawans.)

Środa    7.10 – 7.55

(co 2. tydz.)

Flejszar Alina

Język polski

Przygotowanie do egzaminu dla uczniów klasy III a

Środa  7.10 – 7.55

Język polski

Koło polonistyczne/zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek    14.35 – 15.20

Język polski

Przygotowanie do egzaminu dla uczniów klasy III c

Czwartek  7.10 – 7.55

Gac – Fronc Anna

Fizyka

Przygotowanie do egzaminu dla uczniów klasy III b

Środa  7.10 – 7.55

(wg. harmonogramu)

Matematyka

Przygotowanie do egzaminu dla uczniów klasy III c

Wtorek   7.10 – 7.55

Matematyka

Przygotowanie do egzaminu dla uczniów klasy III b

Czwartek   7.10 – 7.55

Matematyka

Koło matematyczne/Zajęcia wyrównawcze

dla uczniów klasy VII a

Poniedziałek    7.10 – 7.55

Gondek Andrzej

Koło przyrodnicze

Czwartek   7.10 – 7.55

Grabowska Renata

Język angielski

Przygotowanie do egzaminu

dla uczniów klas III a (gr. zaawans.) i III c (gr. niezaawans.)

Piątek    7.05 – 7.50

Język rosyjski/Język angielski

Zajęcia wyrównawcze

Środa    7.05 – 7.50

(wg potrzeb)

Język angielski

Zajęcia wyrównawcze

Środa    7.05 – 7.50

Jaworski Andrzej

Zajęcia sportowe – SKS BASEN

dla dziewcząt klas V, VI, VII

Wtorek   14.30 – 16.30

Kiełb Jolanta

Koło informatyczne

Piątek       14.35 – 15.20

Anna Kowalik

Koło języka francuskiego

Czwartek   14.35 – 15.20

Kucaj Beata

Koło języka niemieckiego

Wtorek    14.35 – 15.20

Łuksik Bernadeta

Doradztwo zawodowe/Pedagogizacja rodziców

Termin ustalony do potrzeb uczniów i rodziców

Michno Dariusz

Koło geograficzne

Czwartek      13.35 – 15.20

Geografia

Przygotowanie do egzaminu

Środa   7.10 – 7.55

Geografia

Konsultacje

Poniedziałek    14.35 – 15.20

Michał Misiuda

Zajęcia sportowe - SKS

Czwartek   13.40 – 14.25

Środa    11.45 – 12.30

MASS MISIEK

Poniedziałek   14.30 – 15.30

Czwartek        14.30 – 15.30

Judyta Młynarska-Kiełb

Język angielski

Zajęcia wyrównawcze dla uczniów klas VII

Wtorek     14.35 – 15.20

Nowak Małgorzata

Koło języka niemieckiego

Wtorek     14.35 – 15.20

Beata Pacia

Język angielski

Przygotowanie do egzaminu

dla uczniów klas III b i III c (gr. zaawans.)

Poniedziałek    7.10 – 7.55

Język angielski

Przygotowanie do egzaminu

dla uczniów klas III a (gr. niezaawans.)

Piątek    7.10 – 7.55

Skoczylak Maja

Biologia

Przygotowanie do egzaminu

Poniedziałek    7.10 – 7.55

Koło biologiczne

Środa   7.10 – 7.55

Świętoniowski Łukasz

Zajęcia na basenie

Wtorek       14.30 – 16.30

Tonia Karolina

Koło języka hiszpańskiego

dla klas III

Środa    14.35 – 15.20

Beata Turakiewicz

Koło matematyczno - fizyczne

dla uczniów klas VII

Wtorek     7.10 – 7.55

Koło matematyczne

dla uczniów klasy II b

Piątek    7.10 – 7.55

Fizyka

Przygotowanie do egzaminu dla uczniów klas III

Środa   7.10 – 7.55

Matematyka

Przygotowanie do egzaminu dla uczniów klasy III a

Czwartek    7.10 – 7.55

Halina Wilk

Koło chemiczne

dla uczniów klas III

Wtorek   14.35 – 15.20

Grażyna Witowska

Język polski

Przygotowanie do egzaminu dla uczniów klasy III b

Wtorek    7.10 – 7.55

Koło polonistyczne/kabaret

Poniedziałek     14.35 – 15.20

(co 2. tydz.)

Sylwia Wojnar

Chór szkolny SP

Poniedziałek     14.25 – 15.10

Chór szkolny GIM

Wtorek     14.25 – 15.55

 

Czwartek    14.35 – 12.30

Woś Mirosław

Historia

Przygotowanie do egzaminu

Poniedziałek  7.10 – 7.55

Historia

Koło/konsultacje

Piątek    7.10 – 7.55

 

Copyright © 2017 Publiczne Gimnazjum nr 2 w Łańcucie Rights Reserved.