Zastępstwa - PIĄTEK 2018-01-12

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym następujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Wilk Halina, Bogusz Piotr, Duliban Danuta, Misiuda Michał, Świętoniowski Łukasz, Jaworski Andrzej

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:GrupaUwaga
0/1Jaworski AndrzejDyżur
0/1Bogusz PiotrDyżurReizer Lucyna
1/2Jaworski AndrzejDyżur
1/2Bogusz PiotrDyżurMichno Dariusz
2/3Duliban DanutaDyżur
2/3Misiuda MichałDyżurSierżęga-Bester Jowita
3/4Duliban DanutaDyżur
4/5Bogusz PiotrDyżurKisała Diana
4/5Świętoniowski ŁukaszDyżur
5/6Duliban DanutaDyżur
5/6Misiuda MichałDyżurPiątek Dorota
5/6Bogusz PiotrDyżurKruk Katarzyna
6/7Misiuda MichałDyżurKruk Katarzyna
6/7Świętoniowski ŁukaszDyżur
7/8Świętoniowski ŁukaszDyżur
8/9Duliban DanutaDyżur
GM Klasa 2a3Duliban DanutaWf-salaKiełb JolantaDziewczęta
6Jaworski AndrzejWf-salaKiełb JolantaChłopcy
GM Klasa 2b4Duliban DanutaWf-salaGac-Fronc AnnaDziewczęta
4Świętoniowski ŁukaszWf-salaGac-Fronc AnnaChłopcyza 11XII2017r.
GM Klasa 3a7Duliban DanutaWf-salaKiełb JolantaChłopcy
8Duliban DanutaWf-salaKiełb Jolantawych.fiz.chł.
GM Klasa 3b1Jaworski AndrzejWf-salaKiełb JolantaDziewczęta
7Świętoniowski ŁukaszWf-salaOdwołaneChłopcy
GM Klasa 3c5Duliban DanutaWf-salaGrabowska RenataDziewczętaGR.NIEZAAW.
5Jaworski AndrzejWf-salaPacia BeataChłopcyGR.ZAAW.
SP Klasa 1a3Misiuda MichałNwsSierżęga-Bester Jowitawf.wsp
SP Klasa 3a6Świętoniowski ŁukaszEw-wfKruk Katarzynawf.3a
6Misiuda MichałNwsPiątek Dorotawf.wsp
SP klasa 3c2Misiuda MichałEw-wfReizer Lucynaza 22XII2017r.
SP Klasa 4b5Świętoniowski ŁukaszWf-salaKiełb Jolantawf-s ch
5Bogusz PiotrWf-salaKiełb Jolantawf-s dz
5Misiuda MichałNwsKisała Dianawf-s ch.wsp
SP Klasa 5a1Bogusz PiotrHistReizer Lucynaza 12XII2017r.
SP Klasa 5b4Jaworski AndrzejWf-salaSłysz Agnieszkawf-s dz
4Misiuda MichałNwsSłysz Agnieszkawf-s ch.wsp
4Bogusz PiotrWf-salaSłysz Agnieszkawf-s ch
SP Klasa 6a, SP Klasa 6b3Jaworski AndrzejWf-salaWoś MirosławDziewczętacała klasa 6b
3Bogusz PiotrWf-salaMichno DariuszChłopcycała klasa 6a
SP Klasa 7a7Jaworski AndrzejWf-salaOdwołaneDziewczęta
SP Klasa 7b2Świętoniowski ŁukaszWf-salaMichno DariuszChłopcy
2Duliban DanutaWf-salaMichno DariuszDziewczęta

l.3 2b PG2 za M.Wosia 2b - B.Turakiewicz (za11XII2017r.)

Powiatow Zawody w PR - M.Misiuda, D.Duliban, A.Jaworski
Wyjście na zawody SP4 (MOSIR) - Ł.Świętoniowski, P.Bogusz

http://www.aScTimeTables.com - 2018-01-11 09:51:15
Szkoła Podstawowa nr 4 w Łańcucie, ul. Kochanowskiego 6