Zastępstwa - PIĄTEK 2018-01-26

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym następujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Kiełb Jolanta(2-6), Flejszar Alina(2-6), Łuksik Bernadeta(2-6), Kruk Katarzyna(1-5), Uberman Joanna(1-5), Piątek Dorota(1-5), Wawrzkiewicz Marta(1-5), Mierzwa Aneta(1-5), Hanus Lucyna(1-5), Kuźmicz Małgorzata(1-5), Słysz Agnieszka(1-5), Bogusz Piotr(1-5), Gondek Andrzej(1-5), Gac-Fronc Anna

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:GrupaUwaga
0/1Mierzwa AnetaDyżurPacia Beata
0/1Kuźmicz MałgorzataDyżurDuliban Magdalena
0/1Bogusz PiotrDyżurMichno Dariusz
1/2Flejszar AlinaDyżurMichno Dariusz
1/2Gac-Fronc AnnaDyżurSkoczylak Maja
1/2Wawrzkiewicz MartaDyżurMłynarska-Kiełb Judyta
1/2Bogusz PiotrDyżurCisek Monika
2/3Flejszar AlinaDyżurDuliban Magdalena
3/4Gac-Fronc AnnaDyżurŚwiętoniowski Łukasz
3/4Gondek AndrzejDyżurMłynarska-Kiełb Judyta
3/4Wawrzkiewicz MartaDyżurKołodziejczyk Irena
4/5Gac-Fronc AnnaDyżurPacia Beata
4/5Gondek AndrzejDyżurCisek Monika
4/5Łuksik BernadetaDyżurGrabowska Renata
4/5Piątek DorotaDyżurGil Zofia
4/5Bogusz PiotrDyżurGrobelny Małgorzata
5/6Mierzwa AnetaDyżurDuliban Magdalena
5/6Kiełb JolantaDyżurPacia Beata
5/6Wawrzkiewicz MartaDyżurŚwiętoniowski Łukasz
6/7Kiełb JolantaDyżurDuliban Magdalena
GM Klasa 2a1Gac-Fronc AnnaMatMichno Dariusz
GM Klasa 3a5Flejszar AlinaJpolGrabowska Renata16I18r.
5Flejszar AlinaJpolMłynarska-Kiełb Judyta
GM Klasa 3b5Gac-Fronc AnnaMatDuliban Magdalena
5Gac-Fronc AnnaMatPacia Beata15I18r.
GM Klasa 3c2Gac-Fronc AnnaMatSkoczylak Maja
3Flejszar AlinaJpolSkoczylak Maja
SP Klasa 1b1Wawrzkiewicz MartaWfEDuliban Magdalenawf1b1ab
1Wawrzkiewicz MartaWfEPacia Beatawf1b1ab
SP Klasa 4a2Mierzwa AnetaNwsDuliban Magdalenazajtech.wsp
2Kiełb JolantaTechCisek Monikazajtech.4azaaw.
2Kiełb JolantaTechMłynarska-Kiełb Judytazajtech.4aniezaaw.
5Gondek AndrzejPrzyGrobelny Małgorzataprzyr.4a
SP Klasa 4b3Kuźmicz MałgorzataMatDuliban Danutamat.4bdz.
3Kuźmicz MałgorzataMatJaworski Andrzejmat.4bch.
4Kiełb JolantaTechDuliban Magdalenazajtech.4bzaaw.
4Kiełb JolantaTechMłynarska-Kiełb Judytazajtech.4bniezaaw.
5Bogusz PiotrWf-sŚwiętoniowski Łukaszwf-s dz
SP Klasa 7a4Gac-Fronc AnnaMatJaworski Andrzej
4Gac-Fronc AnnaMatŚwiętoniowski Łukasz

Wyjazd do kina (l.1-5 ) SP4 - kl.3 K.Kruk, D.Piątek, J.Uberman, M.Wawrzkiewicz,
kl.5 A.Słysz, M.Kuźmicz, A.Mierzwa, kl.6 P.Bogusz, A.Gondek, L.Hanus

Udział kl.2 PG2 w programie Archipelag Skarbów (l.2-6) - B.Łuksik, A.Flejszar (l.4,6p.p.), J.Kiełb

l.1 1ab SP4 za M.Wawrzkiewicz i A.ŚLiwińska - j.angielski

http://www.aScTimeTables.com - 2018-01-25 09:43:00
Szkoła Podstawowa nr 4 w Łańcucie, ul. Kochanowskiego 6