Zastępstwa - CZWARTEK 2018-04-12

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym następujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Tonia Karolina, Duliban Magdalena, Grabowska Renata, Młynarska-Kiełb Judyta, Witowska Grażyna(1-4), Pacia Beata(4-32), Piątek Dorota, Sierżęga-Bester Jowita, Wawrzkiewicz Marta(1-2), Kruk Katarzyna(1-2), Uberman Joanna(1-2), Gondek Andrzej(4-7), Bogusz Piotr(4-7)

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:GrupaUwaga
0/1Piątek DorotaDyżurKołodziejczyk Irena
0/1Młynarska-Kiełb JudytaDyżurGac-Fronc Anna
0/1Uberman JoannaDyżur
0/1Wawrzkiewicz MartaDyżur
1/2Witowska GrażynaDyżurKowalik Anna
1/2Młynarska-Kiełb JudytaDyżurPacia Beata
1/2Duliban MagdalenaDyżurŚwiętoniowski Łukasz
3/4Bogusz PiotrDyżurReizer Lucyna
4/5Młynarska-Kiełb JudytaDyżurKiełb Jolanta
4/5Tonia KarolinaDyżurTurakiewicz Beata
5/6Pacia BeataDyżurGac-Fronc Anna
5/6Tonia KarolinaDyżurTurakiewicz Beata
6/7Gondek AndrzejDyżurKuźmicz Małgorzata
6/7Tonia KarolinaDyżurCisek Monika
7/8Grabowska RenataDyżurCisek Monika
GM Klasa 2a6Duliban MagdalenaJangGac-Fronc Annaniezaawansowanicała klasa 10IV18
6Pacia BeataJangzaawansowani
GM Klasa 2b1Witowska GrażynaJpolGac-Fronc Anna
5Duliban MagdalenaJangTurakiewicz Beataniezaawansowanicała klasa 5IV18
5Pacia BeataJangzaawansowani
6Grabowska RenataJrosjęzyk rosyjski
6Tonia KarolinaJhisTurakiewicz Beatajęzyk hiszpańskicała klasa
GM Klasa 3a4Tonia KarolinaJhisRachwał PawełDziewczęta27III18
GM Klasa 3b5Tonia KarolinaJhisKucaj Beatajęzyk hiszpańskiopieka
GM Klasa 3c2Tonia KarolinaJhisKowalik Annajęzyk hiszpańskiopieka
SP Klasa 1a1Sierżęga-Bester JowitaNwsemuzwsp
2Sierżęga-Bester JowitaNwsepolwsp
3Sierżęga-Bester JowitaNwsrabbits1awsp
4Sierżęga-Bester JowitaNwsrelwsp
6Sierżęga-Bester JowitaNwseplwsp
SP Klasa 1a, SP Klasa 1b3Duliban MagdalenaJangŚliwińska Annatigers1a/ tigers1bcała klasa 1a
3Duliban MagdalenaJangReizer Lucynatigers1a/ tigers1bcała klasa 1b
SP Klasa 1b1Wawrzkiewicz MartaEmuzŚwiętoniowski Łukaszemuz1b
2Wawrzkiewicz MartaWfMisiuda Michałwf1b13III18
SP Klasa 3a4Piątek DorotaNwsrelwsp
SP Klasa 4a2Młynarska-Kiełb JudytaJangPacia Beatajang.n
SP Klasa 4b4Bogusz PiotrHistKiełb Jolantahist.4b
5Młynarska-Kiełb JudytaJangGrobelny Małgorzatajang.n.4bcała klasa
5Grabowska RenataJangjang.z.4b
SP Klasa 5a, SP Klasa 5b5Bogusz PiotrWfJaworski AndrzejWf-basen IV
6Bogusz PiotrWfJaworski AndrzejWf-basen IV22XII17
SP Klasa 5b4Gondek AndrzejPrzySłysz Agnieszkaprzyr.5b
SP Klasa 7a7Grabowska RenataJangCisek Monikazaawansowani
SP Klasa 7a, SP Klasa 7b3Grabowska RenataJrosNowak Małgorzatajęzyk rosyjskiopieka
3Tonia KarolinaJhisKowalik Annajęzyk hiszpańskiopieka
SP Klasa 7b1Młynarska-Kiełb JudytaJangPacia Beataniezaawansowani

Warsztaty EuroWeek - R.Grabowska, J.Młynarska-Kiełb, M.Duliban, K.Tonia

Wyjście na lekcję muzealną kl.3b PG2 (l.1-4) - G.Witowska

Wyjście na konkurs (po 3l.) PG2 - B.Pacia

Wyjazd do Markowej 6ab (l.4-7) - P.Bogusz, A.Gondek

Wyjazd na wycieczkę SP4 - D.Piątek, J.Sierżęga-Bester

Sprawdzian kompetencji trzecioklasistów SP4 M.Wawrzkiewicz, J.Uberman (2p.), K.Kruk (2p.)

l.5 7a za A.Jaworski - J.Kiełb (cała klasa)

http://www.aScTimeTables.com - 2018-04-12 11:20:02
Szkoła Podstawowa nr 4 w Łańcucie, ul. Kochanowskiego 6