Zastępstwa - PIĄTEK 2018-04-13

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym następujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Tonia Karolina, Duliban Magdalena, Grabowska Renata, Młynarska-Kiełb Judyta, ks. Niemczyk Piotr(3-4), Kruk Katarzyna(3-4), Piątek Dorota(3-4), Uberman Joanna(3-4), Grobelny Małgorzata(4-6), Cisek Monika(4-6), Kisała Diana(4-6), Mierzwa Aneta(4-6), Skoczylak Maja, Bogusz Piotr, Świętoniowski Łukasz

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:GrupaUwaga
0/1Skoczylak MajaDyżurMichno Dariusz
1/2Grabowska RenataDyżurRachwał Paweł
2/3Grabowska RenataDyżurMichno Dariusz
2/3Świętoniowski ŁukaszDyżurRachwał Paweł
3/4Uberman JoannaDyżurKołodziejczyk Irena
3/4Kruk KatarzynaDyżurMisiuda Michał
3/4Cisek MonikaDyżurPacia Beata
3/4Duliban MagdalenaDyżurKiełb Jolanta
3/4Grabowska RenataDyżurWitowska Grażyna
3/4Świętoniowski ŁukaszDyżurRachwał Paweł
4/5Piątek DorotaDyżur
4/5Kruk KatarzynaDyżur
4/5Skoczylak MajaDyżurTurakiewicz Beata
4/5Bogusz PiotrDyżurKuźmicz Małgorzata
4/5ks. Niemczyk PiotrDyżurMichno Dariusz
5/6Mierzwa AnetaDyżurŚliwińska Anna
6/7Grobelny MałgorzataDyżurKiełb Jolanta
7/8Świętoniowski ŁukaszDyżurMisiuda Michał
GM Klasa 2a4Skoczylak MajaBiolKiełb Jolanta
GM Klasa 2b5Skoczylak MajaBiolTurakiewicz Beata
GM Klasa 3a2Grabowska RenataJangPacia Beatazaawansowani
GM Klasa 3b2Świętoniowski ŁukaszWfRachwał PawełChłopcy28III18
3Duliban MagdalenaJangPacia Beataniezaawansowani
GM Klasa 3c3Skoczylak MajaBiolMichno Dariusz
4Grabowska RenataJangPacia Beataniezawansowani
SP Klasa 4a1Młynarska-Kiełb JudytaJangCisek Monikajang.n
SP Klasa 5a1Duliban MagdalenaJangReizer Lucynazaawansowani
4Młynarska-Kiełb JudytaJangGondek Andrzejniezaawansowani
4Duliban MagdalenaJangzaawansowani
5Grobelny MałgorzataJpolGondek Andrzej
6Bogusz PiotrWfŁuksik BernadetaChłopcy
SP Klasa 5b2Młynarska-Kiełb JudytaJangSłysz Agnieszkajang.n.5bcała klasa
2Duliban MagdalenaJangjang.z.5b
SP Klasa 6a, SP Klasa 6b3Bogusz PiotrWfMisiuda MichałChłopcy
SP Klasa 7a2Skoczylak MajaBiolMichno Dariusz10IV18
3Grabowska RenataJangzaawansowani
3Młynarska-Kiełb JudytaJangWitowska Grażynaniezaawansowanicała klasa 9III18
SP Klasa 7a, GM Klasa 3a6Grobelny MałgorzataEtetyka***
SP Klasa 7b1Skoczylak MajaBiolMichno Dariusz10IV18
6Świętoniowski ŁukaszWfMisiuda MichałChłopcy27III18
7Świętoniowski ŁukaszWfMisiuda MichałChłopcy28III18

Wyjazd do tatru (l.4-6) - M.Grobelny, D.Kisała, M.Cisek, A.Mierzwa
Wyjazd na zawody SP4 - P.Bogusz, Ł.Świętoniowski
Wyjście do kościoła kl.3 SP4 (l.3,4) - P.Niemczyk, K.Kruk, D.Piątek, J.Uberman (3p.)

l.1 4b ch. za L.Reizer - B.Łuksik (p.)
l.3 2a za M.Misiuda - A.Śliwińska (l.+wsp.)
l.4 6b za A.Gondek - A.Flejszar (p.)

***l.6 7a za religię i etykę - A.Gac-Fronc (p.)
l.6 3a za religię i etykę - A.Flejszar (p.)

http://www.aScTimeTables.com - 2018-04-12 11:21:52
Szkoła Podstawowa nr 4 w Łańcucie, ul. Kochanowskiego 6