Zastępstwa - PIĄTEK 2018-05-11

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym następujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Matuszek Monika, Duliban Danuta, Kruk Katarzyna, Piątek Dorota, Uberman Joanna, Wawrzkiewicz Marta, Świętoniowski Łukasz, Misiuda Michał, Reizer Lucyna, Kisała Diana(1-2), Gondek Andrzej(1-2), Młynarska-Kiełb Judyta(4-5), Pacia Beata(4-5), Grabowska Renata(4-5), Duliban Magdalena(4-5)

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:GrupaUwaga
0/1Wawrzkiewicz MartaDyżurDuliban Magdalena
1/2Gondek AndrzejDyżurCisek Monika
1/2Kisała DianaDyżurGrobelny Małgorzata
1/2Piątek DorotaDyżurDuliban Magdalena
1/2Misiuda MichałDyżurJaworski Andrzej
1/2Wawrzkiewicz MartaDyżurPacia Beata
2/3Misiuda MichałDyżurWiniarz Dorota
3/4Uberman JoannaDyżurWiniarz Dorota
3/4Kruk KatarzynaDyżurKisała Diana
3/4Duliban MagdalenaDyżurSkoczylak Maja
3/4Grabowska RenataDyżurGac-Fronc Anna
3/4Świętoniowski ŁukaszDyżurRachwał Paweł
4/5Piątek DorotaDyżurKisała Diana
4/5Kruk KatarzynaDyżurGrobelny Małgorzata
4/5Świętoniowski ŁukaszDyżurRachwał Paweł
5/6Matuszek MonikaDyżurBogusz Piotr
5/6Misiuda MichałDyżurCisek Monika
5/6Wawrzkiewicz MartaDyżurFlejszar Alina
6/7Kruk KatarzynaDyżurCisek Monika
6/7Reizer LucynaDyżurŁuksik Bernadeta
6/7Wawrzkiewicz MartaDyżurPelc Agata
7/8Duliban DanutaDyżurJaworski Andrzej
7/8Świętoniowski ŁukaszDyżurŁuksik Bernadeta
GM Klasa 3a8Duliban DanutaWfJaworski AndrzejDziewczęta15I18
GM Klasa 3c6Duliban DanutaWfFlejszar AlinaDziewczętacała klasa za l.4
7Duliban DanutaWfFlejszar AlinaDziewczętacała klasa 18IV18
SP Klasa 1a3Reizer LucynaEinfWiniarz Dorotaeinf1a9V18
SP Klasa 1b1Wawrzkiewicz MartaEmuzPacia Beataemuz1b1ab R
1Wawrzkiewicz MartaEmuzDuliban Magdalenaemuz1b1ab T 9V18
2Wawrzkiewicz MartaWfWiniarz Dorotawf1b
SP Klasa 2a3Misiuda MichałNwswfwsp
SP Klasa 4b1Kisała DianaNwszajtech.wsp
2Kisała DianaNwsCisek Monikaprzyr.wsp
2Gondek AndrzejPrzyGrobelny Małgorzataprzyr.4b
3Matuszek MonikaNwsKisała Dianamat.wsp10V18
4Matuszek MonikaNwsKisała Dianajpol.wsp10V18
5Misiuda MichałNwswf-s ch.wsp
6Matuszek MonikaNwsPelc Agatajang.n.wsp
7Reizer LucynaInfŁuksik Bernadetazajkomp.ch.4b
SP Klasa 5b4Misiuda MichałNwswf-s ch.wsp
SP Klasa 6b6Reizer LucynaZkOdwołanezaawansowani
SP Klasa 7b6Świętoniowski ŁukaszWfJaworski AndrzejChłopcy
7Świętoniowski ŁukaszWfJaworski AndrzejChłopcy

Wyjazd do Bolestraszyc kl.3 SP4
3a D.Piątek, M.Misuda, 3b M.Wawrzkiewicz, Ł.Świętoniowski, 3c J.Uberman, L.Reizer

Konkurs przyrodniczy kl.5ab
l.1 D.Kisała, A.Gondek, A.Jabłońska
l.2 D.Kisała, A.Gondek, P.Niemczyk

Mission impossible (l.4,5) -
B.Pacia, M.Duliban, R.Grabowska, J.Młynarska-Kiełb, M.Skoczylak, A.Gac-Fronc, B.Łuksik

l.2 2a wsp.za D.Winiarz - Z.Gil (p.)
l.2 3b PG2 za A.Gac-Fronc - M.Skoczylak (9V18)

http://www.aScTimeTables.com - 2018-05-10 08:06:48
Szkoła Podstawowa nr 4 w Łańcucie, ul. Kochanowskiego 6