Zastępstwa - WTOREK 2018-06-05

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym następujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Słysz Agnieszka, Duliban Danuta, Jaworski Andrzej, Woś Mirosław, Witowska Grażyna, Świętoniowski Łukasz, Misiuda Michał

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:GrupaUwaga
0/1Duliban DanutaDyżurRachwał Paweł
0/1Woś MirosławDyżurGac-Fronc Anna
1/2Jaworski AndrzejDyżurRachwał Paweł
2/3Duliban DanutaDyżurRachwał Paweł
2/3Witowska GrażynaDyżurTurakiewicz Beata
3/4Jaworski AndrzejDyżurRachwał Paweł
4/5Duliban DanutaDyżurRachwał Paweł
5/6Duliban DanutaDyżurRachwał Paweł
6/7Duliban DanutaDyżurBogusz Piotr
6/7Woś MirosławDyżurMichno Dariusz
7/8Jaworski AndrzejDyżurBogusz Piotr
7/8Misiuda MichałDyżurKruk Katarzyna
GM Klasa 2a1Woś MirosławHistGac-Fronc Anna
3Duliban DanutaWfGac-Fronc AnnaDziewczęta
3Jaworski AndrzejWfGac-Fronc AnnaChłopcy
GM Klasa 2b1Duliban DanutaWfRachwał PawełDziewczęta10V18
3Witowska GrażynaJpolTurakiewicz Beata
SP Klasa 1a1Misiuda MichałNwsSierżęga-Bester Jowitawfwsp
SP Klasa 3a7Misiuda MichałNwsPiątek Dorotawfwsp15V18
7Świętoniowski ŁukaszWfKruk Katarzynawf3a
SP Klasa 3b4Świętoniowski ŁukaszWfWawrzkiewicz Marta
SP klasa 3c3Misiuda MichałWfUberman Joanna
SP Klasa 4a, SP Klasa 4b5Świętoniowski ŁukaszWfGondek AndrzejWf-basen II+M.Matuszek(p.)cała klasa 4b
5Duliban DanutaWfWf-nb
5Jaworski AndrzejWfWf-basen III
5Misiuda MichałNwsBogusz PiotrWf-b.wsp+A.Mierzwa(p.)cała klasa 4a historia
6Misiuda MichałNwsWf-b.wsp
6Świętoniowski ŁukaszWfWf-basen II
6Duliban DanutaWfTonia KarolinaWf-nb+ M.Matuszek(p.)cała klasa 4b
6Jaworski AndrzejWfKucaj BeataWf-basen III+M.Cisek(4VI18)cała klasa 4a
SP Klasa 5b2Słysz AgnieszkaNwsJęczalik Jabłońska Annaprzyr.wsp
4Misiuda MichałNwsJęczalik Jabłońska Annawf-s ch.wsp
4Jaworski AndrzejWfKuźmicz Małgorzatawf-s dzcała klasa
SP Klasa 6a, SP Klasa 6b2Jaworski AndrzejWfRachwał PawełDziewczęta10V18
SP Klasa 6b3Woś MirosławHistFlejszar Alina19IV18
SP Klasa 7a4Witowska GrażynaJpolMichno Dariusz
5Witowska GrażynaJpolMichno Dariusz
7Jaworski AndrzejWfBogusz PiotrDziewczęta
SP Klasa 7b0Witowska GrażynaPdeOdwołane
6Woś MirosławHistGrabowska Renataniezaaw.
6Woś MirosławHistPacia Beatazaaw.

Wycieczka klas 3 PG2 w Pieniny - D.Duliban, G.Witowska, M.Woś, A.Jaworski
Osoby pozostające w szkole uczą sie wg planu:
1.A.Flejszar, 2.B.Turakiewicz, 3.D.Michno,4.P.Rachwał,5.A.Flejszar,
6.P.Bogusz,7.S.Wojnar

Przedpołudniowe zajęcia na pływalni są odwołane, odbędą się w szkole.
Zajęcia pokazowe z języków dla klasa 4:
l.4 4a za M.Kuźmicz - K.Tonia (j.hiszpański)
l.6 za basen i wf - 4a B.Kucaj (j.niemiecki) i 4b K.Tonia (j.hiszpański)

Wyjście na sportowy Dzień Dziecka do MDK(SP4) l.3,4 kl.2a i 3c
Wyjazd na zawody SP4 - M.Misuda, Ł.Świętoniowski

http://www.aScTimeTables.com - 2018-06-05 17:58:57
Szkoła Podstawowa nr 4 w Łańcucie, ul. Kochanowskiego 6