Zastępstwa - PONIEDZIAŁEK 2018-06-11

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Rachwał Paweł, Słysz Agnieszka, Bogusz Piotr, Duliban Danuta, Świętoniowski Łukasz, Jaworski Andrzej, Misiuda Michał, Jęczalik Jabłońska Anna(2-32)

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
1/2Misiuda MichałDyżur
2/3Misiuda MichałDyżur
3/4Świętoniowski ŁukaszDyżur
4/5Rachwał PawełDyżur
5/6Bogusz PiotrDyżurŁuksik Bernadeta
5/6Świętoniowski ŁukaszDyżur
6/7Duliban DanutaDyżur
7/8Misiuda MichałDyżurUberman Joanna
7/8Bogusz PiotrDyżurKuźmicz Małgorzata
7/8Świętoniowski ŁukaszDyżur
8/9Jaworski AndrzejDyżurTurakiewicz Beata
GM Klasa 2b4Rachwał PawełWfKiełb Jolanta
GM Klasa 3a7Duliban DanutaZzwWoś Mirosław
8Duliban DanutaWfKiełb Jolanta
GM Klasa 3b6Jaworski AndrzejWfGac-Fronc Anna
6Świętoniowski ŁukaszWfGac-Fronc Anna
GM Klasa 3c5Jaworski AndrzejWfGac-Fronc Anna
6Duliban DanutaWfKiełb Jolanta
SP Klasa 1a2Misiuda MichałNwsSierżęga-Bester Jowita
SP Klasa 2a3Misiuda MichałNwsWiniarz Dorota
SP Klasa 3a4Świętoniowski ŁukaszWfKruk Katarzyna
4Misiuda MichałNwsPiątek Dorota
SP klasa 3c7Misiuda MichałWfUberman Joanna
SP Klasa 4a5Misiuda MichałNwsReizer Lucyna
5Świętoniowski ŁukaszWfReizer Lucyna
5Rachwał PawełWfŁuksik Bernadeta
6Bogusz PiotrHistŁuksik Bernadeta
6Bogusz PiotrHistReizer Lucyna
SP Klasa 5a3Bogusz PiotrHistGondek Andrzej
7Rachwał PawełWfOdwołane
SP Klasa 5b1Słysz AgnieszkaJpolJęczalik Jabłońska Anna
2Słysz AgnieszkaJpolKisała Diana
4Słysz AgnieszkaZzwKisała Diana
4Jęczalik Jabłońska AnnaNwsKisała Diana
5Słysz AgnieszkaNwsGondek Andrzej
6Jęczalik Jabłońska AnnaNwsKuźmicz Małgorzata
SP Klasa 6a4Bogusz PiotrHistReizer Lucyna
7Bogusz PiotrZzwKuźmicz Małgorzata
SP Klasa 7a8Jaworski AndrzejWfKiełb Jolanta
SP Klasa 7b8Rachwał PawełWfTurakiewicz Beata
8Świętoniowski ŁukaszWfTurakiewicz Beata

Dzień Sportu kl.4-6 l.2,3,4
(opiekę sprawują nauczyciele uczący w tym czasie -
pod koniec 4.l całe klasy z opiekunem mają się zgłosić po nagrody do stołówki).
l.5 5a niezaaw.za L.Reizer - J.Młynarska-Kiełb (b.)
l.5 7b niezaaw.za J.Młynarska-Kiełb - J.Kiełb (b.)
l.5 3c PG2 za J.Kiełb - cała klasa zastępstwo
l.6 3a SP4 za L.Reizer - K.Kruk (p.)
l.7 3c PG2 za M.WOś - A.Gac-Fronc (p.)

http://www.aScTimeTables.com - 2018-06-11 19:03:32
Szkoła Podstawowa nr 4 w Łańcucie, ul. Kochanowskiego 6