Zastępstwa - WTOREK 2018-06-12

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym następujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Słysz Agnieszka, Jęczalik Jabłońska Anna, Kuźmicz Małgorzata, Duliban Magdalena, Pacia Beata, Wawrzkiewicz Marta(2-6), Hanus Lucyna(2-6), Bogusz Piotr, Misiuda Michał, Jaworski Andrzej, Rachwał Paweł, Świętoniowski Łukasz, Duliban Danuta, Kucaj Beata, Kowalik Anna, Turakiewicz Beata(2-4)

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:GrupaUwaga
0/1Pacia BeataDyżur
0/1Duliban DanutaDyżur
0/1Kuźmicz MałgorzataDyżur
1/2Jaworski AndrzejDyżur
1/2Duliban MagdalenaDyżur
1/2Bogusz PiotrDyżur
2/3Duliban DanutaDyżur
3/4Jaworski AndrzejDyżur
3/4Kowalik AnnaDyżur
3/4Turakiewicz BeataDyżur
4/5Kowalik AnnaDyżur
4/5Duliban DanutaDyżur
4/5Duliban MagdalenaDyżur
4/5Kuźmicz MałgorzataDyżur
5/6Kucaj BeataDyżur
5/6Pacia BeataDyżur
5/6Duliban DanutaDyżur
6/7Pacia BeataDyżur
6/7Duliban DanutaDyżur
6/7Wawrzkiewicz MartaDyżur
7/8Jaworski AndrzejDyżur
7/8Misiuda MichałDyżur
7/8Rachwał PawełDyżur
8/9Rachwał PawełDyżur
GM Klasa 2a2Pacia BeataJangFlejszar Alinazaawansowani
2Duliban MagdalenaJangFlejszar Alinaniezaawansowani19IV18
3Jaworski AndrzejWfKiełb JolantaChłopcy
3Duliban DanutaWfKiełb JolantaDziewczęta
5Kucaj BeataJnieNowak Małgorzatajęzyk niemiecki podstopieka
5Kowalik AnnaJfrNowak Małgorzatajęzyk francuskiopieka
GM Klasa 2b1Duliban DanutaWfKiełb JolantaDziewczęta
4Turakiewicz BeataMatKiełb Jolanta
7Duliban MagdalenaJangWoś Mirosławniezaawansowani
7Pacia BeataJangWoś Mirosławzaawansowani
GM Klasa 3a2Duliban DanutaWfKiełb JolantaChłopcy
3Turakiewicz BeataMatFlejszar Alina24V18
4Duliban DanutaWfNowak MałgorzataDziewczętaopieka
GM Klasa 3b6Kucaj BeataJnieTonia Karolinajęzyk niemieckiopieka
GM Klasa 3c2Turakiewicz BeataFizWoś Mirosław
4Kowalik AnnaJfrTonia Karolinajęzyk francuskiopieka
6Pacia BeataJangFlejszar Alinazaawansowanicała klasa 3c 29V18
SP Klasa 1a1Misiuda MichałNwsSierżęga-Bester Jowitawfwsp
SP Klasa 1a, SP Klasa 1b3Pacia BeataJangŚliwińska Annarabbits1a/ rabbits1b11V18
3Duliban MagdalenaJangks.Szwed Alojzytigers1a/ tigers1b
SP Klasa 3a7Misiuda MichałNwswfwsp
7Świętoniowski ŁukaszWfwf3a
SP Klasa 3a, SP Klasa 3b, SP klasa 3c1Pacia BeataJangOdwołanetigers1
SP klasa 3c3Misiuda MichałWfUberman Joanna
SP Klasa 4a4Kuźmicz MałgorzataMatGondek Andrzejmat.4a
SP Klasa 4a, SP Klasa 4b5Jaworski AndrzejWfWf-basen III
5Misiuda MichałNwsGondek AndrzejWf-b.wspcała klasa 4a+M.Cisek(b.)
5Bogusz PiotrWfGrobelny MałgorzataWf-basen Icała klasa 4b+M.Matusze(p.)
5Świętoniowski ŁukaszWfWf-basen II
5Duliban DanutaWfWf-nb
6Jaworski AndrzejWfWf-basen III
6Misiuda MichałNwsGondek AndrzejWf-b.wspcała klasa 4a+M.Cisek7VI18
6Bogusz PiotrWfGrabowska RenataWf-basen Icała klasa 4b+MMatuszek(p.)
6Świętoniowski ŁukaszWfWf-basen II
6Duliban DanutaWfWf-nb
SP Klasa 4b2Kuźmicz MałgorzataMatGondek Andrzejmat.4b
4Bogusz PiotrHistŁuksik Bernadetahist.4b
4Bogusz PiotrHistReizer Lucynahist.4b4VI18
SP Klasa 6a, SP Klasa 6b2Bogusz PiotrWfGrabowska RenataChłopcyzaaw.29V18
2Jaworski AndrzejWfMłynarska-Kiełb JudytaDziewczętaniezaaw.
SP Klasa 7a7Rachwał PawełWfGac-Fronc AnnaChłopcy
7Jaworski AndrzejWfDziewczęta
SP Klasa 7a, SP Klasa 7b3Kowalik AnnaJfrBiernat Mariajęzyk francuskiopieka
SP Klasa 7b4Pacia BeataJangGrabowska Renatazaawansowani6VI18
8Rachwał PawełWfKiełb JolantaDziewczęta

Dzień Sportu kl.7 i 2,3 PG2 l.3,4,5
(opiekę sprawują nauczyciele uczący w tym czasie -
pod koniec 5.l całe klasy z opiekunem mają się zgłosić po nagrody do stołówki).
Wycieczka klas 5 do Kazimierza - M.Kuźmicz, A.Jabłońska, B.Pacia, M.Duliban
Osoby pozostające w szkole uczą się z klasą 4a.
Wycieczka kl.3b SP4 do parku - M.Wawrzkiewicz, L.Hanus
Wyjazd na konkurs PG2 (l.2-4) - B.Turakiewicz
l.2 3b za M.Woś - G.Witowska (15V18)
l.3 4b za A.Szwed - A.Gondek (b.)
l.4 6a za A.Gondek - M.Grobelny (b.)
l.7 3c za M.Woś - D.Michno (6VI18)
l.6 kl.4b ZAJĘCIA POKAZOWE JĘZYK ROSYJSKI
ZAJĘCIA NA PŁYWALNI (PRZED POŁUDNIEM) SĄ ODWOŁANE, ODBĘDĄ SIĘ W SZKOLE!

http://www.aScTimeTables.com - 2018-06-10 14:42:06
Szkoła Podstawowa nr 4 w Łańcucie, ul. Kochanowskiego 6