Zastępstwa - CZWARTEK 2018-06-14

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Słysz Agnieszka, Bogusz Piotr, Duliban Danuta, Jaworski Andrzej, Rachwał Paweł, Świętoniowski Łukasz, Misiuda Michał, Kuźmicz Małgorzata(2-5), Mierzwa Aneta(2-5), Pacia Beata(2-5)

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
1/2Duliban DanutaDyżur
2/3Jaworski AndrzejDyżur
2/3Pacia BeataDyżurWojnar Sylwia
2/3Bogusz PiotrDyżurPiątek Dorota
3/4Bogusz PiotrDyżurKruk Katarzyna
3/4Świętoniowski ŁukaszDyżur
4/5Rachwał PawełDyżur
5/6Jaworski AndrzejDyżur
5/6Pacia BeataDyżurKiełb Jolanta
6/7Misiuda MichałDyżurGondek Andrzej
6/7Rachwał PawełDyżur
6/7Świętoniowski ŁukaszDyżurMichno Dariusz
7/8Jaworski AndrzejDyżurKiełb Jolanta
7/8Duliban DanutaDyżur
7/8Rachwał PawełDyżurMichno Dariusz
GM Klasa 2a7Duliban DanutaWfMichno Dariusz
GM Klasa 2b3Duliban DanutaWfKiełb Jolanta
5Pacia BeataJangDuliban Magdalena
GM Klasa 3a2Duliban DanutaWfNowak Małgorzata
GM Klasa 3b4Pacia BeataJangDuliban Magdalena
7Jaworski AndrzejWfKiełb Jolanta
SP Klasa 1a1Misiuda MichałNwsSierżęga-Bester Jowita
SP Klasa 1a, SP Klasa 1b3Pacia BeataJang
SP Klasa 2a4Misiuda MichałNwsŚliwińska Anna
SP Klasa 3a3Misiuda MichałNwsPiątek Dorota
3Świętoniowski ŁukaszWfKruk Katarzyna
SP Klasa 3b, SP klasa 3c, SP Klasa 3a2Pacia BeataJang
SP Klasa 4a5Kuźmicz MałgorzataMatGondek Andrzej
5Mierzwa AnetaNwsPelc Agata
SP Klasa 4b4Kuźmicz MałgorzataMatGrobelny Małgorzata
SP Klasa 5a, SP Klasa 5b6Rachwał PawełWf
6Świętoniowski ŁukaszWfJęczalik Jabłońska Anna
6Duliban DanutaWf
6Misiuda MichałNws
6Bogusz PiotrWfGondek Andrzej
SP Klasa 5b1Słysz AgnieszkaJpolJęczalik Jabłońska Anna
SP Klasa 6a2Kuźmicz MałgorzataMatWojnar Sylwia
SP Klasa 6a, SP Klasa 6b3Jaworski AndrzejWfWojnar Sylwia
3Bogusz PiotrWfWojnar Sylwia
SP Klasa 7a5Jaworski AndrzejWfKiełb Jolanta
SP Klasa 7b7Rachwał PawełWfKiełb Jolanta

Lekcja muzyczna (mała sala gimnastyczna):
l.1 kl.1,2,3,5 SP4
l.2 kl.4b,7 SP4 i 2a,3a,3c PG2
l.3 kl.4a,6 SP4 i 2b,3b PG2

Dzień Sportu kl.1-3 SP4 l.2,3,4
(opiekę sprawują nauczyciele uczący w tym czasie -
pod koniec 4.l całe klasy z opiekunem mają się zgłosić po nagrody do stołówki)
l.2 3a DP, 3b MD,3c RG l.3 1a JSB, 1b MD+AP

Wycieczka do Flay Parku kl.5 SP4 (l.2-5) - M.Kuźmicz, B.Pacia, A.Mierzwa

l.5 6b za A.Gondek - A.Flejszar (6VI18)

http://www.aScTimeTables.com - 2018-06-13 17:29:04
Szkoła Podstawowa nr 4 w Łańcucie, ul. Kochanowskiego 6