Zastępstwa - PONIEDZIAŁEK 2018-06-18

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Słysz Agnieszka, Matuszek Monika, Turakiewicz Beata, Bogusz Piotr, Młynarska-Kiełb Judyta, Michno Dariusz, Wojnar Sylwia, ks.Szwed Alojzy, Świętoniowski Łukasz

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
0/1Turakiewicz BeataDyżurks. Niemczyk Piotr
0/1Matuszek MonikaDyżurKuźmicz Małgorzata
1/2Turakiewicz BeataDyżurŁuksik Bernadeta
1/2Michno DariuszDyżurFlejszar Alina
2/3Matuszek MonikaDyżurGondek Andrzej
2/3Wojnar SylwiaDyżurWoś Mirosław
3/4Świętoniowski ŁukaszDyżurRachwał Paweł
4/5Turakiewicz BeataDyżurKiełb Jolanta
4/5Młynarska-Kiełb JudytaDyżurPacia Beata
4/5Wojnar SylwiaDyżurDuliban Danuta
5/6Michno DariuszDyżurPacia Beata
5/6Bogusz PiotrDyżurGondek Andrzej
5/6Wojnar SylwiaDyżurGrabowska Renata
5/6Świętoniowski ŁukaszDyżurRachwał Paweł
6/7Michno DariuszDyżurDuliban Magdalena
7/8Bogusz PiotrDyżurŁuksik Bernadeta
7/8Świętoniowski ŁukaszDyżurDuliban Danuta
GM Klasa 2a5Michno DariuszGeogPacia Beata
GM Klasa 2b1Turakiewicz BeataMatWoś Mirosław
6Wojnar SylwiaZartWitowska Grażyna
GM Klasa 3a3Turakiewicz BeataMatWoś Mirosław
4Michno DariuszGeogWoś Mirosław
5Wojnar SylwiaZartDuliban Danuta
6Turakiewicz BeataFizFlejszar Alina
GM Klasa 3b3Michno DariuszGeogWilk Halina
4Wojnar SylwiaZartWitowska Grażyna
6Świętoniowski ŁukaszWfRachwał Paweł
GM Klasa 3c2Michno DariuszGeogWoś Mirosław
SP Klasa 1a3ks.Szwed AlojzyRelSierżęga-Bester Jowita
SP Klasa 1b4ks.Szwed AlojzyRelGil Zofia
SP Klasa 3a4Świętoniowski ŁukaszWfKruk Katarzyna
SP Klasa 4a3Wojnar SylwiaMuzGondek Andrzej
5Świętoniowski ŁukaszWfŁuksik Bernadeta
6Bogusz PiotrHistGrobelny Małgorzata
7Wojnar SylwiaPlasCisek Monika
7Wojnar SylwiaPlasGrabowska Renata
SP Klasa 4b1Matuszek MonikaNws
2Matuszek MonikaNws
2ks.Szwed AlojzyRelReizer Lucyna
2ks.Szwed AlojzyRelŁuksik Bernadeta
3Matuszek MonikaNws
4Matuszek MonikaNws
SP Klasa 5a3Bogusz PiotrHistPacia Beata
3Bogusz PiotrHistGrabowska Renata
SP Klasa 5b1Słysz AgnieszkaJpolJęczalik Jabłońska Anna
2Słysz AgnieszkaJpolJęczalik Jabłońska Anna
4Słysz AgnieszkaZzwKisała Diana
5Słysz AgnieszkaNws
SP Klasa 6a4Bogusz PiotrHistGondek Andrzej
7Bogusz PiotrZzwKuźmicz Małgorzata
SP Klasa 6a, SP Klasa 6b6Młynarska-Kiełb JudytaJangDuliban Magdalena
SP Klasa 6b1Wojnar SylwiaMuzKuźmicz Małgorzata

Wycieczka kl.7 - D.Michno, B.Turakiewicz, P.Bogusz, J.Młynarska-Kiełb
Osoby pozostające z klasy 7a uczą się z 2aPG2, a z klasy 7b z 2bPG2.

Festiwal Piosenki Letniej - S.Wojnar
l.2,3,4 - kl.1-3 SP4
l.4,5 - kl.4-6 SP4
l.5 - kl.2-3 PG2

l.1 4b za M.Kuźmicz - A.Gondek (15VI18)
l.1 3c PG2 za M.Woś - A.Gac-Fronc
l.2 3b PG2 za M.Woś - G.Witowska (15V18)
l.6 2a PG2 za A.Flejszar - M.Woś (p.) WDŻ

http://www.aScTimeTables.com - 2018-06-17 20:55:45
Szkoła Podstawowa nr 4 w Łańcucie, ul. Kochanowskiego 6