Zastępstwa - WTOREK 2018-06-19

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Słysz Agnieszka, Bogusz Piotr, Turakiewicz Beata, Michno Dariusz, Młynarska-Kiełb Judyta, Świętoniowski Łukasz, Reizer Lucyna, Wawrzkiewicz Marta, Uberman Joanna, Piątek Dorota, Kruk Katarzyna, Pelc Agata

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
0/1Turakiewicz BeataDyżurŁuksik Bernadeta
0/1Młynarska-Kiełb JudytaDyżurWiniarz Dorota
1/2Michno DariuszDyżurWoś Mirosław
1/2Piątek DorotaDyżurSierżęga-Bester Jowita
1/2Młynarska-Kiełb JudytaDyżurMisiuda Michał
1/2Reizer LucynaDyżurKołodziejczyk Irena
1/2Bogusz PiotrDyżurGondek Andrzej
2/3Pelc AgataDyżurGil Zofia
2/3Kruk KatarzynaDyżurŚliwińska Anna
2/3Reizer LucynaDyżurWiniarz Dorota
3/4Pelc AgataDyżurGil Zofia
3/4Turakiewicz BeataDyżurWoś Mirosław
3/4Kruk KatarzynaDyżurGrabowska Renata
3/4Reizer LucynaDyżurCisek Monika
4/5Pelc AgataDyżurGil Zofia
4/5Michno DariuszDyżurWitowska Grażyna
4/5Uberman JoannaDyżurSierżęga-Bester Jowita
5/6Piątek DorotaDyżurŁuksik Bernadeta
5/6Młynarska-Kiełb JudytaDyżurDuliban Magdalena
6/7Kruk KatarzynaDyżurWiniarz Dorota
6/7Wawrzkiewicz MartaDyżurŁuksik Bernadeta
7/8Uberman JoannaDyżurŚliwińska Anna
7/8Wawrzkiewicz MartaDyżurKołodziejczyk Irena
GM Klasa 2b2Michno DariuszGeogWoś Mirosław
4Turakiewicz BeataMatWoś Mirosław
GM Klasa 3a3Turakiewicz BeataMatNowak Małgorzata
3Turakiewicz BeataMatTonia Karolina
GM Klasa 3b5Michno DariuszEdbWitowska Grażyna
GM Klasa 3c2Turakiewicz BeataFizGac-Fronc Anna
3Michno DariuszEdbWoś Mirosław
SP Klasa 1b3Pelc AgataNwsGil Zofia
4Pelc AgataNwsGil Zofia
SP Klasa 2a1Uberman JoannaEmuzWiniarz Dorota
SP Klasa 4a1Młynarska-Kiełb JudytaJangPacia Beata
3Reizer LucynaInfGrabowska Renata
SP Klasa 4a, SP Klasa 4b5Bogusz PiotrWfDuliban Danuta
5Świętoniowski ŁukaszWfMisiuda Michał
5Bogusz PiotrWfJaworski Andrzej
5Świętoniowski ŁukaszWfŁuksik Bernadeta
6Bogusz PiotrWfMisiuda Michał
6Świętoniowski ŁukaszWfJaworski Andrzej
6Świętoniowski ŁukaszWfDuliban Danuta
6Bogusz PiotrWfŁuksik Bernadeta
SP Klasa 4b4Bogusz PiotrHistGrabowska Renata
4Bogusz PiotrHistCisek Monika
SP Klasa 5a2Reizer LucynaZkGondek Andrzej
2Młynarska-Kiełb JudytaJangGondek Andrzej
SP Klasa 5b2Słysz AgnieszkaNwsJęczalik Jabłońska Anna
5Młynarska-Kiełb JudytaJangPacia Beata
SP Klasa 6a1Reizer LucynaZkOdwołane
SP Klasa 6a, SP Klasa 6b2Bogusz PiotrWfMisiuda Michał

Wycieczka kl.7 - D.Michno, B.Turakiewicz, P.Bogusz, J.Młynarska-Kiełb
Osoby pozostające z klasy 7a uczą się z 2aPG2, a z klasy 7b z 2bPG2.
Wycieczka kl.3 SP4 - K.Kruk, D.Piątek, M.Wawrzkiewicz, A.Pelc, J.Uberman, L.Reizer,
Basen odwołany rano i po południu.
Pokazy biologiczne (sala 29) - opiekę sprawują nauczyciele uczący w tym czasie
(proszę już w czasie przerwy zbierać się obok sali):
l.2 6ab i 3a PG2 ch., l.3 2ab PG2, l.4 5ab, 3a PG2 dz., l.5 3bc PG2

l.2 3b PG2 za M.Wosia - H.Wilk
l.2 5b za A.Gondek - A.Jabłońska
l.3 6b za M.Wosia - A.Flejszar (p.)
l.4 1ab za A.Śliwińska i A.Szwed - B.Pacia i M.Duliban (p.)
l.4 3b PG2 za M.Wosia - G.Witowska

http://www.aScTimeTables.com - 2018-06-18 19:16:22
Szkoła Podstawowa nr 4 w Łańcucie, ul. Kochanowskiego 6